Seminerler

AMAÇ
Nicel ve Nitel Araştırma Yöntemleri Seminerinin amacı, akademisyenlerin ve lisans/lisansüstü eğitime devam etmekte olan öğrencilerin veri analiz teknikleri ile ilgili kuramsal bilgi birikimlerine katkı sağlamak ve uygulama becerilerini geliştirmektir.

Nicel Araştırma Semineri - Ölçek Geliştirme Kontenjanı: 20 kişi

Nitel Araştırma Semineri Kontenjanı: 20 kişi

Başvuru işlemleri rekcad2018.org web sitesi üzerinden yapılacaktır.

Kayıt ücreti yalnızca bir eğitim konusu için geçerlidir ve katılımcılar yalnızca bir eğitime kayıt yaptırabilir. Eğitimler paralel oturumlar şeklinde gerçekleştirileceği için ihtiyacınıza en uygun eğitimden bir tanesini seçmenizi öneriyoruz.

Katılımcılara eğitmenler tarafından onaylı hazırlanacak "Katılım Belgesi" seminer tamamlandıktan sonra verilecektir.

Seminere herhangi bir şekilde katılamama durumu ortaya çıkanların iptal isteği 25 Nisan 2018 tarihine kadar kabul edilecektir. Bu tarihten sonraki iptal isteği işleme konulmayacak ve katılamayanların yapmış oldukları seminer ücreti ve (varsa) konaklama ön ödemesi iade edilmeyecektir. Ancak, 25 Nisan 2018 tarihinden sonra kendi yerine bir başkasının katılımının sağlanması durumunda katılamayan kişinin peşin ödemesi diğer katılımcının peşinatı olarak işlem görecektir.

Not: Seminere katılmak isteyenlerin, dizüstü bilgisayarları ile gelmeleri, ayrıca uygun programları bilgisayarlarına yüklemeleri gerekmektedir (Nicel araştırma semineri için). Programı olmayan katılımcılara program desteği verilecektir. MAC işletim sistemine sahip bilgisayarlara program yüklenmesi durumunda sorun çıkarabileceği için Windows işletim sistemine sahip bilgisayarların getirilmesi önerilmektedir.